2015-2016.

Kedves Szülők, Gyerekek!

„Ha élet zengi be az iskolát, az élet is derűs iskola lesz.” (Ady Endre)

Megkezdődött a 2015/2016-os tanév. Mind mindig, egy új kezdete előtt, nagy elhatározásokkal, tervekkel készülünk mindannyian az új feladatokra, kihívásokra. Szép, tágas, jól felszerelt iskola várta szeptember elsején a diákokat. Az augusztus hónap a tervezéssel telt. A mindennapi tanítás mellett, olyan szabadidős programokat terveztünk, amellyel minél nagyobb szeletét tudjuk megmutatni a világból tanulóink számára.

Fontosnak tartom a helyi értékek, Tállya, Tokaj-hegyalja történelmének, szépségeinek a megismerését, mert „Itthon, otthon kell lenned!” Nyitott iskola vagyunk. Szeretném, ha a szülők mellett, a tállyaiak is még jobban megismernék iskolánk mindennapjait, eredményeit és büszkék lennének a közös munkára.

De ne felejtsük el, hogy legfontosabb feladatunk a tanulás, ami gyermekeink boldogulásának a záloga! A nevelés terén a személyiségfejlesztésben a pontosság, precízség, a kötelességtudat, kreativitás, együttműködés mind-mind olyan érték, amely hozzájárul az életben, a munka világában a sikerekhez.

A terveket, programokat elkészítettük, papírra vetettük. Következnek a dolgos - szorgos hétköznapok.

Kívánok az új tanévhez jó munkát, sikereket, kitartást, jó együttműködést és sok-sok vidám percet!

„Együtt, Egymásért Tállyán!”

Ujjné Muhi Melinda, igazgató

Időjárás

Impresszum

Zempléni Árpád Általános
és Alapfokú Művészeti Iskola
hivatalos honlapja

Felelős kiadó:
Ujjné Muhi Melinda igazgató

Cím:
3907 Tállya, Rákóczi út 16.
Telefon: +36 47 398-050
Fax: +36 47 398-050