Nemzeti Tehetséggondozó Program NTP-TFJ-17-0107

Képtalálat a következőre: „nemzeti tehetség program logó”

Az idei évben új tanulási módszerként jelent meg iskolánkban a Lego. Az 1-2. osztályban a matematika tanulásának szemléletesebbé tételére, 3. osztályban a fogalmazás órákon, alsó- felső tagozatos csoportban robotika foglalkozáson használhatták tanulóink. A Legot használó pedagógusok néhány gondolatban összefoglalták tapasztalataikat.

Határtalanul NTP-17-01-2017-00323

Kapcsolódó kép A tállyai Zempléni Árpád Általános Iskola hetedikes diákjai a rátkai és a hidasnémeti iskola tanulóival közösen, negyedik alkalommal lehettek részesei az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetetett, a Kárpátmedence magyarlakta területeinek megismerését támogató tanulmányi kiránduláson.

Határtalanul pályázat 2017

EMMI logóHT logóTK logó

Kirándulás a Felvidékén

A tállyai Zempléni Árpád Általános Iskola immár harmadszor pályázott sikeresen határon túli tanulmányi kirándulásra „Felvidéki történelmi emlékek” elnevezéssel. Iskolánk 7. osztályos tanulói a rátkai és a hidasnémeti általános iskolásokkal vettek részt a programokon 2017. május 17-19. között.

Időjárás

Impresszum

Zempléni Árpád Általános
és Alapfokú Művészeti Iskola
hivatalos honlapja

Felelős kiadó:
Ujjné Muhi Melinda igazgató

Cím:
3907 Tállya, Rákóczi út 16.
Telefon: +36 47 398-050
Fax: +36 47 398-050